Jen počkej, vlku! vítězný hattrick.


Pod názvem inspirovaným známým animovaným seriálem a pod patronací KČT Benešov u Semil se v sobotu 6. září uskutečnil již čtvrtý ročník turistické orientační hry. Pomyslný hon na vlka stejně jako v předchozích letech prověřil dovednosti, které by každý správný turista měl mít – práci s mapou, plánování trati, odhad času postupu, znalosti vlastivědného a přírodovědného rázu i všeobecný důvtip. Především to ale byl příjemný výlet po zajímavých místech, která jsou tak říkajíc za humny, ale na která člověk často jen tak nepřijde. Akce, kterou se snažíme připravit tak, aby zabavila účastníky bez rozdílu na úroveň ambicí či věk, se letos trefila do krásného slunečného počasí a podle účastníků se všem líbila. Snad jediná škoda byla, že vás nepřišlo víc. Něco nám ale říká, že i s vyšší účastí by zřejmě vítězství neuniklo vynikajícím „honačkám“, holkám Lampovým. Letos totiž již třetí rok po sobě nenašly konkurenci a lze jim jen gratulovat. Organizátoři z CK Bambuča i zachráněný zajíc děkují za účast.

 

4. ročník Jen počkej vlku úspěšný

Hon se uskutečnil v sobotu 6. září v krásném slunečném počasí (tak to konečně klaplo). Více informací přineseme v blízké době, zatím je k dispozici odkaz na fotogalerii. Děkujeme za účast a přízeň.

 

4. jen počkej, vlku

 

Přátelé honáci, bude pomalu zase třeba došlápnout si na vlka, co se po loňské lekci, kterou jste mu uštědřili, opět začal rozcapovat. A tak to vypadalo nadějně, že jste z něj udělali vegetariána, co sbírá lesní plody! Bohužel už opět mizí slepice, králíci a snad prý i jedna ovečka je zatoulaná už podezřele dlouho... Domlouváme se tedy, že v sobotu 6. září si na vlka v akci "Jen počkej, vlku" zase společně uspořádáme v Benešově a okolí hon. Předběžně to vypadá na klasický formát turistické orientační hry z předchozích let doplněné kvízovými otázkami na všemožná témata. Více si můžete přečíst v levém odkazu akce 2014 - vlk - plakát, propozice a dle potřeby vám budeme servírovat případné další informace. Těšíme se na vaši účast :-)Jistě si pamatujete na drzé vlkovy výjevy z uplynulých let... 

     

 

Takže věříme, že 6.9. to bude vypadat takto: