Článek o akci

 

Turistický bál a dětský karneval ve zpětném zrcátku


V sobotu 12. února se Restaurace Slunce stala centrem společenské zábavy v Benešově u Semil, když se zde konaly odpolední dětský karneval a večerní turistický bál. Obě události zaznamenaly hojnou návštěvu jak z Benešova, tak i okolí, a v obou případech se přítomné společnosti podařilo vytvořit velice přátelskou atmosféru plnou dobré zábavy. Tu se organizátoři snažili (a doufají, že se jim to podařilo) okořenit rozmanitými vloženými soutěžemi a hrami, bohatou tombolou či turistickou výzdobou.  


Skupina organizátorů, tedy mladší sekce KČT Benešov u Semil, tímto děkuje všem zúčastněným za to, že přišli, za důvěru zasloužilejších členů KČT, za přízeň sponzorů a též ak. malíři J. Salabovi za výhled na panoramata Českého ráje. Věříme, že se vám turistická zábava líbila, děkujeme, že jste shovívavě přehlédli případné nedostatky, a společně se těšíme na vaši hojnou účast i do dalších akcí, které chceme v rámci KČT Benešov u Semil premiérově uspořádat, jmenovitě mimo jiné Benešovského Bloudila  (14. května) a orientační hru Jen počkej vlku (17. září). 


Fotografie z karnevalu i plesu budete moci v blízké době nalézt na stránkách www.ck-bambuca.webnode.cz a na stránkách obce.