5. turisticky bál

 

Turistický bál a dětský karneval popáté

V sobotu 14. února 2015 se Restaurace Slunce opět stala místem konání odpoledního dětského karnevalu a večerního turistického bálu pod taktovkou KČT Benešov u Semil. Navzdory konkurenci v podobě řady dalších plesů v okolí zaznamenaly obě akce vysokou návštěvu, když na dětský karneval dorazilo více než 90 dětí a spousta rodičů a prarodičů a na večerní bál bylo přes sto padesát hostů. V obou případech se program nesl ve víru tance a ve velice přátelské atmosféře plné dobré zábavy.  Nechyběla dětská ani dospělácká tombola, půlnoční slosování, dražba, různé soutěže a hry. Základem úspěchu byla jako v předchozích letech ve výborné formě hrající kapela Oasa +.

Organizátoři tímto děkují všem zúčastněným za to, že přišli, za přízeň sponzorů, za poskytnutí zázemí u Slunce, kapele a všem, co nějakým způsobem přispěli. Věříme, že se Vám turistická zábava líbila a společně se těšíme na Vaši hojnou účast i příští rok.

Fotografie z karnevalu i bálu můžete najít na stránkách www.facebook.com/CkBambuca

 

5. Turistický ples a dětský karneval už jsou tady

V sobotu 14. 2. 2015 to vypukne. Fáze příprav je už více méně za námi, ted nezbývá než abyste dorazili a vrhli se do víru zábavy :-) Těšíme se na Vás, přijďte a přiveďte své děti, vnoučata a večer své známé. 

 

Pro rezervaci místa na sále pište prosím na tel. 739 424 945  Rezervace budou zajišťovány dle času došlé sms, aneb dle hesla od koho první přijde, ten sedí tam, kde chce. Rezervace budou platné od 19:50, max do 20:30 hodin, přijďte tedy včas. Uspořádání stolů je na níže uvedeném plánku, ale nemusí úplně přesně korespondovat se skutečnostní, jedná se spíše o orientační plán. Děkujeme za pochopení.

 

Pro zajištění odvozu hostů volejte na telefonní číslo 739 037 772 (ideálně večer). Předem upozorňujeme, že kapacity jsou omezené a může se stát, že situace během večera neumožní uvolnění řidiče, prosíme tedy o shovívavost.